Yaşlılara Saygı Haftasını Huzurevimizde Kutladık

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Hendek Melek Nişancı Huzurevi tarafından “Yaşlılar Haftası” kapsamında bir program düzenledi.
18–24 Mart arasında kutlanan Yaşlılara Haftası nedeniyle düzenlenen programa Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU başta olmak üzere, Vali Yardımcısı Bekir DINKIRCI, Sakarya Barosu Başkanı Zafer KAZAN, Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN, Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, İl Sağlık Müdürü Aziz ÖĞÜTLÜ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih ÇELİKEL, Hendek ilçe protokolü, kuruluş müdürleri ve huzurevi sakinleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan Hendek Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Fatma Nurdan AVCI, yaşlılara olan bağlılık duygularımızın belirli tarihlerle sınırlı olmaması gerektiğini belirterek, Yaşlılar Haftası’nı kutladı.
Programda şu etkinliklere yere verildi :
Huzurevi sakinlerinden Hızır FIRAT’ın mızıka dinletisi
Huzurevi sakinlerinden Erhan YILDIRIM ve Hasan GÖRMEZ’in halk oyunları gösterisi
Huzurevinde gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili sinevizyon gösterimi
Huzurevi sakinlerinden Şair Şakir ALİMOĞLU’nun halk müziği ve şiir dinletisi
 
Etkinliklerin ardından yaşlılarla birlikte pasta kesen Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU, yaşlılarla teker teker ilgilenerek yaşlılara hediyeler verdi ve huzurevindeki yaşlıların el emeği ürünlerden oluşan sergiyi gezdi.


Sonraki Sayfa: 18 Mart Çanakkale Zaferinin Etkinlikleri

Önceki Sayfa : Aile Eğitim Programı (01 Mart – 23 Mart)