TOYOTA’DA KARNE ŞENLİĞİ

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerindeki çocuklarımıza yönelik olarak Toyota Fabrikası’nda karne şenliği düzenlendi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerinde bulunarak, yarı yılda takdir ve teşekkür belgesi alan 59 çocuğumuz, Toyota fabrikasını gezdi. Program şirket yetkililerinin sosyal tesiste düzenlediği ödül töreni ve yemek ikramıyla devam etti.
 
Düzenlenen karne şenliğine Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Toyota Ceo’su Hiroshi Kato, Toyota Sandıkçı Plaza Yetkilisi Harun Sandıkçı ve Toyota fabrikası yöneticileri katıldı.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu yaptığı konuşmada Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı’ya, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a, Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye ve Toyota Sandıkçı Plaza Yetkilisi Harun Sandıkçı’ya teşekkür ederek, “Toyota Ceo’su Hiroshi Kato ve ekibi bugün çocuklarımızı misafir ederek teşekkür ve takdir alan çocuklarımızla sevincimize ortak oldular. Kendilerine şükranlarımızı sunuyorum.” şeklinde konuştu.
 
Programda konuşma yapan Toyota CEO'su Hiroshi Kato ise : "Değerli misafirler ve sevgili öğrenciler, Toyota Türkiye'ye hoş geldiniz. Bugün hepimizi çok mutlu eden, takdir ve teşekkür belgesi almayı hak etmiş başarılı öğrencilerimizi kutlamak için toplandık. Toyota, toplumla birlikte sürdürülebilir gelişim anlayışını benimseyerek, özellikle eğitime çok önem vermektedir. Sizin için daha nice başarılar ve gelecekte her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Bu vesile ile Sakarya Valiliği şemsiyesi altında bu ve benzeri projelerde sorumluluk üstlenen herkesi özellikle de sizleri destekleyen ve ilham veren Aile ve Sosyal Politikalar ailesini kutlamak istiyorum." şeklinde konuştu.
 
Programda konuşan Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı : “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan, devletimiz tarafından koruma ve bakım altında olan 102 evladımızdan 59 çocuğumuz takdir ve teşekkür almaya hak kazandılar, hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Şu anda karşımda Toyota’da çalışacak geleceğin mühendislerini görüyorum geleceğin teknik elemanlarını görüyorum. Çocuklarımızın başarılarının da artarak devam edeceği temennisiyle Toyota’nın çok kıymetli CEO’su Hiroshi Kato’ya düzenledikleri program için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 
 


Sonraki Sayfa: Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni

Önceki Sayfa : AİLE EĞİTİM PROGRAMI (11 OCAK – 16 OCAK)