SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI ZEKİ TOÇOĞLU ZİYARETİ

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Rami Murat Topuz ve engelliler ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Engelliler haftasının önemine uygun şekilde idrak edilmesinin toplumsal farkındalık açısından önemli olduğunu ifade eden İl Müdürü Mutlu Işıksu, sağlıklı her bireyin birer “engelli” adayı olduğunun altını çizerek, engelli vatandaşlarımıza ilişkin yürütülen çalışmalar ve engelli vatandaşlarımızın yaşam standartların iyileştirilmesi amacıyla sunulan destekleyici ve önleyici hizmetler hakkında bilgi verdi.
 
Ziyaret sonunda Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde kurulan seramik atölyesinde engelliler tarafından yapılan seramik tabak ve çiçek takdim edildi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek, engelliler haftasını kutlayıp engellilere çeşitli hediyeler verdi. 
Sonraki Sayfa: Aile Sosyal Destek Programı ( Asdep ) Personeli Mülakat Tarihleri

Önceki Sayfa : SAKARYA VALİSİ SN. HÜSEYİN AVNİ COŞ ZİYARETİ