Kurban Bayramında Çocuklarımız, Yaşlılarımız ve Şehit Yakınlarımızla Sevindik.

 

Arife günü  Best Western Premier Sakarya Oteli ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz işbirliğiyle düzenlenen organizasyonda çocuk evlerinde kalan çocuklarımızla bayram öncesi sabah kahvaltısında buluştuk
 
Kahvaltıya Vali İrfan Balkanlıoğlu ve eşi Esma Balkanlıoğlu , İl müdürümüz Mutlu Işıksu,  BW Premier Sakarya Genel Müdürü Ümit Şilfeler Aliefendioğlu, çocukların bakıcıları ve öğretmenler katıldı.

7 ile 15 yaş arası 50 çocuğu misafir eden otel yöneticileri çocuklarında kahvaltı servisini kendileri yaparken,  çocuklarda bu anlamlı organizasyonda bir araya gelmekten dolayı mutlu oldukları gözlendi.
 
Bayramın 1. Günü Vatan ve bayrak uğruna canını siper ederek şehit olan Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın annesi Hamide Çoban, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yakup Yılmaz’ın Ailesi, Şehit Özel Harekat Polisi Yasin Boran’ın Ailesi, Şehit Polis memuru Furkan Çelik’in ailesi, ziyaret edildi.
    Ziyaret programına Vali İrfan Balkanlıoğlu, eşi Esma Balkanlıoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürümüz  Mutlu Işıksu katıldılar. Ailelerimizin ziyareti sonrasında Hendek Melek Nişancı Huzur Evi Sakinlerini ziyaret eden Vali İrfan Balkanlıoğlu ve yanındaki protokol heyeti yaşlılarımızla sohbet ederek bayramlaştılar. Programda Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü hazır bulundular.
 
Bayramın 2. Günü  sabahında Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürümüz  Mutlu Işıksu

Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışan personel ve burada kalan engellilerle bayramlaşarak çikolata ve harçlıklarını dağıttılar. İl müdürümüz Mutlu Işıksuya yoğun ilgi gösteren kuruluşumuzun zihinsel engelli sakinleri bayramın tadını çıkartarak çok mutlu oldular. İl Müdürümüze bu ziyaretinde
Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon merkezi müdürü Murat Topuz eşlik etti.
 
Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon merkezi ziyareti sonrası İl Müdürümüz Mutlu Işıksu TÜVASAŞ sosyal tesislerinde düzenlenen yöneticilerin ve halkın katıldığı bayramlaşma programına katıldı.
 
Bayramlaşma programı Vali İrfan Balkanlıoğlu ve Eşi Esma Balkanlığlu’nun teşrifleriyle Çocuk evleri sitesinde kalan çocuklarımızla bayramlaşıldı. Vali İrfan Balkanlıoğlu Üniversiteye girmeye hak kazanan iki evladımıza hediye takdim ederek tebrik etti.
 
Son olarak kuruluşlarımızda kalan çocuklarla Hendek Melek Nişancı Huzur Evi ziyaret edilerek burada kalan huzur evi sakinlerimizle çocuklarımız bayramlaştı ve yaşlılarımıza çikolata ve hediye takdim ettiler. Bayramlaşmadan çok mutlu olan huzur evi sakinleri çocukları bayramlaşma programına getiren Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksuya çok teşekkür ettiler.
 


Sonraki Sayfa: ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETLERİ

Önceki Sayfa : BAŞARILI ÖĞRENCİMİZİ BOSNA GEZİSİNE GÖNDERDİK