Gazilerimiz ve Aileleriyle Gaziler Günü Yemeğinde Bir Araya Geldik.

Sakarya Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürlüğümüzün katkılarıyla 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Gazilerimiz ve Aileleri onuruna bir yemek programı düzenlendi.
 
Şaheser Restoran’da düzenlenen programa Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Garnizon ve Tugay Komutanı Mustafa Cüneyt Arıkan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, Cumhuriyet Başsavcısı  Lütfi Dursun, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, Adli ve Askeri erkân, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Daire Müdürleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hayrettin Kaplan, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Erol Demir, Gazi Aileleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Kuruluş Temsilcileri ile davetliler katıldı.
 
Saygı duruşu, İstiklal marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Vali Sayın İrfan Balkanlıoğlu’nun yaptığı konuşma ile devam etti. Program yapılan dua ile sona erdi.


Sonraki Sayfa: GAZİLER GÜNÜNDE GAZİLERİMİZİN YANINDAYDIK

Önceki Sayfa : AŞURE GÜNÜNÜ KURULUŞLARIMIZDA KUTLADIK