ERENLER İLÇESİNDEKİ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİMİZLE BULUŞTUK

Sakarya Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürlüğümüzün katkılarıyla Erenler Kaymakamlığı, Erenler Belediye Başkanlığı ile birlikte, Erenler İlçesinde ikamet eden şehit aileleri ve gaziler onuruna program düzenlendi.
 
Düzenlenen programa Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetim Derneği Sakarya Şube Başkanı Hayrettin Kaplan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir ile şehit ve gazi aileleri katıldı.

Program, şehitlerimizin aziz ruhları için okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.
 
Ardından konuşma yapan Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı : “Artık bu milletin çocukları kendi insansız hava araçlarını üretiyor, bunların yazılımlarını yazıyor, artık böyle bir dönemde yaşıyoruz. O halde bize düşen bir şey var; o da daha fazla yerli ve milli düşünmek ve bu gaye ile şehit ve gazilerimize layık olabilmek adına daha fazla çalışmaktır. Bu vesileyle bir kez daha şehitlerimize rahmet, gazilerimize de sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Eğer biz bugün bu devleti temsil ediyorsak devletin asıl sahipleri onlardır, Allah onlardan razı olsun.” şeklinde konuştu.Sonraki Sayfa: Şehit Ailelerimize Yönelik Ziyaretlerimiz

Önceki Sayfa : AİLE EĞİTİM PROGRAMI (15 Aralık - 30 Aralık)