Engelli Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hulusi Armağan Yıldırım Ziyareti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hulusi Armağan Yıldırım İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, engelli ve yaşlı alanında yürütülen çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’yu ziyaret eden Engelli Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hulusi Armağan Yıldırım engelli ve yaşlı alanında verilen hizmetler, yürütülen çalışmalar ve bu alanda hizmet veren diğer kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı hizmet vermekte olan Arifiye Yetişkin ve Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine giden heyet, kuruluşta verilen hizmetleri değerlendirerek engellilerle bir araya geldi.
İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşların ardından Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce’yi makamında ziyaret ederek, büyükşehir belediyesi sosyal gelişim merkezinde incelemelerde bulunan Hulusi Armağan Yıldırım daha sonra yakında açılacak olan Engelsiz Yaşam Merkezi hakkında değerlendirmeler yaparak merkezi inceledi. 


Sonraki Sayfa: AİLE EĞİTİM PROGRAMI (15 Aralık - 30 Aralık)

Önceki Sayfa : Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni