ÇOCUKLARIMIZ MÜNAZARA YARIŞMASINDA

 

Bakanlığımızın sunmuş olduğu sosyal hizmet modellerinden faydalanan çocukların; özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, farklı görüşleri bir arada yaşatabilme, empati kurma ve kendilerini sözlü olarak ifade etme yeteneklerini desteklemek amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen münazara yarışması jüri üyeleri tarafından yönetildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürü İlhan Toğrul, Öğretmen Caferi Tayyar İğdir ve Psikolog Beyza Atıcı’nın jüri üyesi olduğu münazaraya İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarımızda bulunan 10 çocuğumuz katıldı.
“Günlük Hayatta Kullanılan Teknolojik Aygıtların Yararları ve Zararları”  ana başlığı altında “Teknolojinin Aygıtların Kullanımı Yararlı mıdır Zararlı mıdır” üzerine fikirlerini ifade eden gençler izleyicilerden tam not aldılar.
Yarışma sonrası konuşma yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlü Mutlu Işıksu : “Amacımız özgüveni yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, kendilerini sözlü olarak ifade edebilen ve empati kurabilen gençler yetiştirebilmektir. Onların bu sunumlarıyla gururlandık. Tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, hepsine teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak, katılım belgelerini verdi. 


Sonraki Sayfa: Engelli Memur Yerleştirme ve EKPSS-Kura'ya Başvuru Takvimi

Önceki Sayfa : 2018-EKPSS Başvuruları 6-21 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Alınıyor