Çocuk Hizmetleri Saha Değerlendirmesi

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa BİLİR ve beraberindeki uzman ekibini Sakarya İl Müdürlüğümüzde misafir ettik.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, İl Müdür Yardımcıları ve çocuk hizmetlerinden sorumlu kuruluş müdürleri tarafından karşılanan heyet İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, saha incelemeleri kapsamında yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün taşradaki kuruluşları ve hizmetleri yerinde inceleyerek, hizmet kalitesinin artmasına katkı sağlamak ve rehberlik etmek amacıyla yürüttüğü ziyaretler kapsamında Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa BİLİR ve beraberindeki uzman ekibi Sakarya İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızı ziyaret etti.
İl Müdürlüğümüze bağlı Sakarya Çocuk Evleri Sitesi’ni, Arifiye Çocuk Evleri Sitesini, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni ve Defne çocuk evimizi ziyaret eden Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa BİLİR’e ziyaretler sırasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, çocuk hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcısı Elif CİVAN YÜCE ve kuruluş müdürleri eşlik etti.
Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa BİLİR ve beraberindeki heyet, kuruluş görevlilerinden çalışmalara ilişkin bilgi alırken, kuruluşta bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımızla sohbet etti.


Sonraki Sayfa: Söğütlü Kaymakamlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Farkındalık Eğitimi

Önceki Sayfa : Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Farkındalık Eğitimlerimiz Devam Ediyor