BAŞARILI ÖĞRENCİMİZİ BOSNA GEZİSİNE GÖNDERDİK

 

TEOG’da aldığı 468 puanla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Bosna gezisiyle ödüllendirilen başarılı öğrencimiz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu tarafından tebrik edildi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu  “Bu başarıyla hepimiz gurur duyuyoruz. İbrahim’in başarısı diğer arkadaşlarına da örnek olacaktır. Bizler sunduğumuz hizmetlerle kardeşlerimize aile ortamı tesis ederek onları motive etmeye çalışıyoruz. Huzurla çalışmanın mükâfatı başarıdır. Bu vesile ile başta kardeşimiz olmak üzere bu başarıda emeği geçen öğretmenlerine, okul idarecilerine ve kurumumuz çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.” diyerek İbrahim’e başarılarının devamını diledi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Türkiye genelinde TEOG sınavında 10'dan az yanlış yapan öğrencileri Bosna Hersek gezisi ile ödüllendirdi. Türkiye genelinde 60 öğrencinin kazandığı Bosna Hersek gezisine Sakarya'dan da İbrahim katılıyor.


Sonraki Sayfa: Kurban Bayramında Çocuklarımız, Yaşlılarımız ve Şehit Yakınlarımızla Sevindik.

Önceki Sayfa : YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖNCESİ KREŞ GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ VE ÇOCUK KULÜPLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK