03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA SAKARYA VALİSİ SN. İRFAN BALKANLIOĞLU ZİYARET EDİLDİ

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 03 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Sakarya Valisi Sn. İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret edildi.
03 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, İl Müdür Yardımcısı Elif Civan Yüce, Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Rami Murat Topuz ve rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile birlikte Sakarya Valisi Sn. İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Engelliler alanında yürütülen çalışmaların toplumdaki önemine vurgu yapan İl Müdürü Mutlu Işıksu, sağlıklı her bireyin birer “engelli” adayı olduğunun altını çizerek, engelli vatandaşlarımıza ilişkin yürütülen çalışmalar ve engelli vatandaşlarımızın yaşam standartların iyileştirilmesi amacıyla sunulan destekleyici ve önleyici hizmetler hakkında bilgi verdi.
 
Ziyaret sonunda, Sakarya Valisi Sn. Sn. İrfan Balkanlıoğlu’na Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde kurulan el sanatları atölyesinde engelliler tarafından yapılan ürünler takdim edildi. Sakarya Valisi Sn. İrfan Balkanlıoğlu ise ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek dünya engelliler gününü kutladı.Sonraki Sayfa: 03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI SN. ZEKİ TOÇOĞLU ZİYARET EDİLDİ

Önceki Sayfa : AİLE EĞİTİM PROGRAMI ( 25 KASIM-01 ARALIK )