03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI SN. ZEKİ TOÇOĞLU ZİYARET EDİLDİ

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 03 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Zeki Toçoğlu makamında ziyaret edildi.
03 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, İl Müdür Yardımcısı Elif Civan Yüce, Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Rami Murat Topuz, rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Engelliler ve engelli ailelerine yönelik sunulan hizmetler konusunda değerlendirmelerde bulunan İl Müdürü Mutlu Işıksu, büyükşehir belediyesi ile ortak yürütülen çalışmalar için teşekkür etti.
 
Ziyaret sonunda, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu’na Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı rehabilitasyon merkezi bünyesinde kurulan el sanatları atölyesinde engelliler tarafından yapılan ürünler takdim edildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu ise ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek dünya engelliler gününü kutladı.
Sonraki Sayfa: Aile Eğitim Programı ( 20-24 Kasım )

Önceki Sayfa : 03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA SAKARYA VALİSİ SN. İRFAN BALKANLIOĞLU ZİYARET EDİLDİ