Şehit Aileleriyle Erenler’de buluştuk.

Erenler Kaymakamlığı, Erenler Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Erenler ilçesinde ikamet eden Şehit aileleri onuruna ortaklaşa bir program düzenledi.

Erenler Sakarya Park Nehirsefası Tesislerinde düzenlenen yemeğe Vali Yardımcısı Şakir Özdikici’nin yanı sıra; Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, İl Jandarma Komutanı J.Albay Emin Dursun, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Aile ve
Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şube Başkanı Hayrettin Kaplan İlçe protokolü ve Şehit aileleri katıldı.

Vatan uğruna canını siper ederek ebediyete intikal eden tüm Şehitlerimizin dualarla anıldığı yemekte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’un selamlama konuşmaları sonrasında, Şehitlik mertebesinin herkese nasip olmayan bir mertebe olduğunu belirten Vali Yardımcısı Şakir Özdikici ” Kuran-ı Kerim de ifade edildiği gibi. Onlara ölü demeyeniz. Onlar diridirler. O yüksek mevkide bizlere gülümsemektedirler. Onlar bizim kahramanlarımız sizler de bizim başımızın tacısınız. şehitlerimizi bugün bu sofrada da rahmet ve şükranla yâd ediyoruz, onlara olan teşekkürlerimizi sizlere iletiyoruz.” dedi.

Duygu dolun anların yaşandığı program karşılıklı sohbet ve temennilerle son buldu. 
Sonraki Sayfa: PERSONELİMİZE “ ZAMAN YÖNETİMİ “EĞİTİMİ VERDİK

Önceki Sayfa : PERSONELİMİZE“ ÖFKE KONTRÖLÜ “ EĞİTİMİ VERDİK