ŞEHİT AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ

18 Nisan tarihinde Şırnak’ın Şenoba Beldesinde meydana gelen helikopter kazasında Şehit düşen Tümgeneral Aydoğan Aydın ve Albay Oğuzhan Küçükdemir’in yakınları ziyaret edildi.
Ziyarete Vali Hüseyin Avni Coş ve  eşi hanımefendi Avukat Aylin Coş, Garnizon Komutanı Sebahattin Kalkan, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ve muhtarlar katıldı.
İlk olarak Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın kıymetli Annesi Hamide Çoban’ı Serdivan İlçesi Vatan Mahallesindeki evinde ziyaret edilirken; Vali Coş, Vatanın bölünmez bütünlüğü için hiç çekinmeden canlarını veren Şehitlerimize ve ailelerine her zaman vefa borçları olduğunu belirterek Milletimizin gönlünde yaşayan Aziz Şehidimiz Tümgeneral Aydın ve tüm Şehitlerimizi her zaman rahmet, minnet ve şükranla andıklarını ifade etti
Daha sonra yine aynı kazada Şehit olan Albay Oğuzhan Küçükdemir’in kızı Zeynep Küçükdemir’i Serdivan İlçesi Köprübaşı Mahallesindeki evinde ziyaret edilerek taziyeler iletildi.
Ziyarette ayrıca Aziz Şehitlerimiz Tümgeneral Aydın ve Albay Küçükdemir için Kur’an-ı Kerim okunurken tüm Şehitlerimiz için de dualar edildi.


Sonraki Sayfa: İLK İFTARIMIZI ŞEHİT AİLELERİMİZLE BİRLİKTE AÇTIK

Önceki Sayfa : ARİFİYE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE GELENEKSEL İFTARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK