Geçmişten 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlar


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Yapılan “Geçmişten 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlar” başlıklı program Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi’ nde yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar  İl Müdürlüğümüz ve Sakarya KYK Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ve İl Müftülüğü ile ortaklaşa hazırlanan programa Tarihçi-Yazar Sayın Mustafa Turan katıldı.
Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi’ nde “Geçmişten 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlar” başlıklı programa yoğun ilgi gösteren misafirler , kadın kahramanlarımızı bir de Sayın Mustafa Turan’ ın özgün anlatımıyla dinleme fırsatı buldular.
Programa katılanlar arasında Vali Yardımcısı Sayın Bekir Dınkırcı , Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksu, Garnizon Komutanı J.Albay Emin Dursun, İl Müftü Vekili Yunus Acar, İş Kur İl Müdürü Tekin Kaya, KYK İl Müdürü Arif Özsoy, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Kurum Müdürleri, Adapazarı Müftüsü ve Personeli, Sakarya KYK Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu Müdürleri ve Öğrenciler katıldılar.
Programın sonunda müftülük personeli tarafından 825 hatmi şerifin duası okunarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yapılan program son buldu.
 

Sonraki Sayfa: GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE GEYVE İLÇESİNDE BİRARAYA GELDİK.

Önceki Sayfa : ROMAN VATANDAŞLARIMIZA EĞİTİM PROGRAMI