ERENLER BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK ‘TEN ÇEKOM’A ZİYARET


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ile birlikte Erenler Bekirpaşa eski belediye hizmet binasına taşınan Çocuk Evi Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
 
Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü Erenler Belediyesi'nin Bekirpaşa mahallesinde bulunan ek hizmet binasına taşınmıştı
 
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz ile birlikte Çocuk Evi Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret ederek incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.
 
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk "Belediyemizin ek hizmet binası olan eski Bekirpaşa belediye binasını Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımız ile yaptığımız protokol gereği İl Müdürlüğümüze devrettik. Çocuk Evi Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü burada hizmet verecek. Çok güzel olmuş hayırlı olsun. ” derken Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu “Yeni yerimizde hizmet kapasitemiz arttı. Bu durumdan vatandaşımızda çok memnun. Bu özel ziyaretten dolayı Erenler Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum “ dedi.  


Sonraki Sayfa: SAKARYA ASPİM OLARAK BİLİM ŞENLİĞİNDEYDİK

Önceki Sayfa : ŞEHİTİN BABA OCAĞINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ